ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 4-5 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017

 ΚΥΡΙΑΚΗ

5/11/2017

ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ

17.00

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

-

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ                 Γ

ΤΣΟΧΑΣ-ΣΠΙΝΑΣ-ΜΠΑΡΤΖΗ                           

 ΚΥΡΙΑΚΗ

5/11/2017

ΣΠΑΡΤΗΣ

18.00

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.

-

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ                   Γ

ΔΟΞΑΡΑΣ – ΒΑΡΛΟΚΩΣΤΑΣ – ΣΟΦΟΥ  

 ΚΥΡΙΑΚΗ

5/11/2017

ΠΑΡΑΛΙΑΣ

18.00

Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ

-

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε.             Γ

ΤΣΟΥΜΕΛΕΑΣ – ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ - ΒΛΑΧΟΥΛΗ

 ΣΑΒΒΑΤΟ

4/11/2017

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ

20.30

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ

-

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Γ

ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΛΕΒΕΝΤΗΣ-ΤΣΑΓΓΑΡΑ

 ΚΥΡΙΑΚΗ

5/11/2017

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ

20.00

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ

-

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ                     Ε

ΣΙΑΚΑΒΕΛΛΑΣ - ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

 ΚΥΡΙΑΚΗ

5/11/2017

Ε.Α.Π.

18.00

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ

-

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΠΕΤ/ΣΗ 2013 Ε

ΜΠΑΚΛΕΣΗΣ - ΚΑΛΛΙΑΝΟΥ

 ΚΥΡΙΑΚΗ

5/11/2017

ΤΟΦΑΛΟΣ

20.30

Α.Γ.Σ.Π. ΘΗΣΕΑΣ

-

Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ            Ε

ΤΖΙΛΙΑΝΟΣ - ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗ

 ΣΑΒΒΑΤΟ

4/11/2017

ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

15.30

Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ

-

Α.Ο. ΟΙΑΞ                       Ν

ΣΠΙΝΑΣ-ΤΣΟΧΑΣ                                          

 ΣΑΒΒΑΤΟ

4/11/2017

ΑΡΓΟΥΣ

17.00

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ

-

Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ                Ν

ΜΠΟΥΚΟΥΡΑΣ-ΚΟΣΜΑΣ

 ΣΑΒΒΑΤΟ

4/11/2017

ΚΟΡΙΝΘΟΥ

17.00

Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ

-

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ         Ν

ΚΤΕΝΑΣ-ΜΠΑΡΤΖΗ                                  

 ΣΑΒΒΑΤΟ

4/11/2017

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

16.00

Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ

-

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ                   Ν

ΠΕΤΟΥΣΗΣ Ν .- ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΥ        

 ΔΕΥΤΕΡΑ

6/11/2017

ΑΠΟΛΛΩΝΑ

21.00

Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ

-

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε.             Ν

ΔΑΝΙΑ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ

 ΣΑΒΒΑΤΟ

4/11/2017

ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

17.00

Α.Σ. ΚΟΡΟΙΒΟΣ

-

Α.Π.Σ. ΠΥΡΓΕΑΣ             Ν

ΓΛΩΣΣΙΔΗΣ - ΦΩΤΕΙΝΗ                            

 ΚΥΡΙΑΚΗ

5/11/2017

ΑΙΟΛΟΥ ΑΓΥΙΑΣ

15.00

Α.Ο. ΑΙΟΛΟΣ

-

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ           Ν

ΓΑΛΑΝΗΣ - ΒΑΡΕΛΑΣ Π.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 4 & 5 Νοεμβρίου 2017 Εθνικών Κατηγοριών

Πρωτάθλημα: Α1 Εθνική κατ. Ανδρών

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ

Σάββατο 4/11/2017

Βόχας

18.00

ΓΑΣ Παμβοχαϊκός

-

ΟΦΠΦ Εθνικός

Κουτσούλας-Βουδούρης

Βαρθαλίτης

Δευτέρα 6/11/2017

Κουκούλι

19.00

         Παναχαϊκή Πετ.2013            

-

ΠΑΟΚ

Μυλωνάκης-Χανδρινός

Ιορδανίδης

                 

Πρωτάθλημα: Α1 Εθνική κατ. Ανδρών

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

ΕΠΟΠΤΕΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ

Σάββατο 4/11/2017

Βόχας

18.00

           ΓΑΣ Παμβοχαϊκός    

-

ΟΦΠΦ Εθνικός

Διαμάντης-Κουγιάς

Παπακυριακοπούλου

Δευτέρα 6/11/2017

Κουκούλι

19.00

         Παναχαϊκή Πετ.2013            

-

ΠΑΟΚ

Πετούσης Ν.-Λιναρδάτος

Παπασηφάκη

                 

                                                                                                                                            

Πρωτάθλημα: Α1 Εθνική Κατ. Γυναικών

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

ΕΠΟΠΤΕΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ

Κυριακή 5/11/2017

Α΄Ηλιούπολης

17.30

ΓΣ Ηλιούπολης

-

ΑΣΠ Κόρινθος

Σταυράτη-Πατεράκης

Καστάνη

                 

Πρωτάθλημα: Α1 Εθνική Κατ. Γυναικών

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΙ

Κυριακή 5/11/2017

Α΄Ηλιούπολης

17.30

ΓΣ Ηλιούπολης

-

ΑΣΠ Κόρινθος

Γεωργόπουλος

               

Πρωτάθλημα: PRE LEAGUE Γυναικών

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ

Κυριακή 5/11/2017

Ζηρίνειο

18.00

Ζηρίνειος ΑΟΝ

-

ΑΣΠ Απόλλων

Λιδωρικιώτη-Καπάνταης

Ταλάρου

                 

                                                                                                                                                      

Πρωτάθλημα: Α2 Εθνική Κατ. Ανδρών Α΄ Όμιλος-1ος Υποόμιλος

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

Σάββατο 4/11/2017

Ολυμπιάδος

18.00

ΑΕΠ Ολυμπιάς

-

ΑΣΠ Απόλλων

Πετούσης-Γκόλφης

Σάββατο 4/11/2017

Παραλίας

18.00

ΑΟ Καλαμάτα 80

-

ΓΣ Πανιώνιος

Καραγιαννόπουλος-Χριστοδουλόπουλος

               

    

                                                                                            

  

Πρωτάθλημα: Α2 Εθνική Κατ. Ανδρών Α΄ Όμιλος-2ος Υποόμιλος

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

Σάββατο 4/11/2017

ΜΕΤΣ

17.00

ΑΕΚ Αθηνών

-

ΕΑ Πατρών

Τσίτσικας-Οικονομοπούλου

Σάββατο 4/11/2017

Μελισσίων

18.00

ΣΦΑΜ Φοίβος

-

ΑΟ Αιγιαλέων

Αντωνόπουλος-Μόσιαλος

               

                  

      

Πρωτάθλημα: Α2 Εθνική Κατ. Γυναικών Α΄ Όμιλος

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

Σάββατο 4/11/2017

Ρεθύμνου

14.30

ΟΠ Ρεθύμνου

-

ΓΣ Μεσσηνιακός

Γιαννόπουλος-Πετακάκη

Κυριακή 5/11/2017

Γ. Γαλανόπουλος

17.00

ΑΟ Ποσειδών Λουτρ.

-

ΑΟΝ Αμαζόνες

Κουγιάς-Κτενάς

               

                                                                                                                                                

                                                                                                                                                              

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

        

                                                                                                                                                      

  

                                                                                                                                                        

                                                                                                                                                        

                                                                                                                              

Συναντήσεις Νεανίδων & Εφήβων 29/10/2017

ΚΥΡΙΑΚΗ

29/10/2017

ΚΟΥΚΟΥΛΙ

20.00

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΠΕΤ/ΣΗ 2013

-

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ        Ε

ΚΥΡΙΑΚΗ

29/10/2017

ΑΡΓΟΥΣ

19.00

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ

-

Α.Γ.Σ.Π. ΘΗΣΕΑΣ         Ε

ΚΥΡΙΑΚΗ

29/10/2017

ΑΠΟΛΛΩΝΑ

14.00

Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ

-

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ  Ε

ΚΥΡΙΑΚΗ

29/10/2017

ΚΟΡΙΝΘΟΥ

17.00

Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ

-

Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ         Ν

ΚΥΡΙΑΚΗ

29/10/2017

ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ

16.00

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

-

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ               Ν

ΚΥΡΙΑΚΗ

29/10/2017

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

19.00

Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ

-

Α.Ο. ΟΙΑΞ                   Ν

ΚΥΡΙΑΚΗ

29/10/2017

ΠΑΡΑΛΙΑΣ

19.00

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.

-

Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ             Ν

ΚΥΡΙΑΚΗ

29/10/2017 

ΣΠΑΡΤΗΣ

17.00

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.

-

Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ       Ν

ΚΥΡΙΑΚΗ

 29/10/2017

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ

19.00

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε.

-

Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ        Ν

ΚΥΡΙΑΚΗ

 29/10/2017

Ε.Α.Π.

19.00

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ

-

Α.Ο. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΧΑΙΑΣ  

ΚΥΡΙΑΚΗ

 29/10/2017

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ

14.45

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ

-

Α.Σ. ΚΟΡΟΙΒΟΣ           Ν

ΚΥΡΙΑΚΗ

 29/10/2017

ΠΥΡΓΟΥ

19.00

Α.Π.Σ. ΠΥΡΓΕΑΣ

-

ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ    N

Ολοκληρώθηκε με επιτυχία το street Volley της ΕΣΠΕΠ στη Νεμέα.

 Με επιτυχία και τη συμμετοχή πέρα των 200 μικρών παιδιών, πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 21 Οκτωβρίου το τουρνουά Street Volley της ΕΣΠΕΠ στη Νεμέα, με τη συνεργασία του Δήμου Νεμέας και του τοπικού συλλόγου Α.Σ. ΝΕΜΕΑΣ.

Περισσότερα...

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 28-29 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2017 Εθνικών Κατηγοριών

Πρωτάθλημα: Α1 Εθνική κατ. Ανδρών

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

ΕΠΟΠΤΕΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ

Σάββατο 28/10/2017

Εσπέρου

17.00

ΟΦΠΦ Εθνικός

-

Παναχαϊκή Πετ.2013

Παπαχατζής-Κουρπανϊδης

Καλιγέρη

                 

Πρωτάθλημα: Α1 Εθνική Κατ. Γυναικών

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ

Σάββατο 28/10/2017

Κορίνθου

18.00

ΑΣΠ Κόρινθος

-

ΑΣ Μακεδόνες

Γεράνιος-Κτενάς

Ιορδανίδης

                 

                                                                                                                                         

                                                                                                                                                     

Πρωτάθλημα: Α1 Εθνική Κατ. Γυναικών

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

ΕΠΟΠΤΕΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ

Σάββατο 28/10/2017

Κορίνθου

18.00

ΑΣΠ Κόρινθος

-

ΑΣ Μακεδόνες

Λιόντου-Στίνας

Κτενά

                 

Πρωτάθλημα: Α1 Εθνική Κατ. Γυναικών

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

ΓΥΜΝΑΣΙΑΡΧΟΙ

Σάββατο 28/10/2017

Κορίνθου

18.00

ΑΣΠ Κόρινθος

-

ΑΣ Μακεδόνες

Ιορδανίδης

               

                                                                                                                                                    

Πρωτάθλημα: PRE LEAGUE Γυναικών

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ

Σάββατο 28/10/2017

Απόλλωνα

20.00

ΑΣΠ Απόλλων

-

ΑΟ Λαμίας 2013

Πετούσης-Λιναρδάτος

Δανιά

                 

Πρωτάθλημα: Α2 Εθνική Κατ. Γυναικών Α΄ Όμιλος

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

Κυριακή 29/10/2017

Παραλίας

17.00

ΓΣ Μεσσηνιακός

-

ΑΟΝ Αμαζόνες

Τσουμελέας-Χριστοδουλόπουλος

Σάββατο 28/10/2017

Βύρωνα

20.00

Ένωση Βύρωνα

-

ΑΟ Ποσειδών Λουτρ.

Μάλφας-Παγκοζίδης