Τουρνουά Beach Volley K19 Regional

Το τουρνουά beach volley  "K19 Regional" της ΕΣΠΕΠ, θα διεξαχθεί  στο Ξυλόκαστρο Κορινθίας στα γήπεδα Beach Volley  ΣΦΥΡΗ – ΚΑΡΑΝΤΑΣΙΟΥ .- στις 08 & 09/07/2017.

Σε περίπτωση  πολλών συμμετοχών ενδέχεται το τουρνουά να αρχίσει την Παρασκευή 07/07/2017 .-

Οι δηλώσεις συμμετοχής θα υποβάλλονται στην Ε.Σ.ΠΕ.Π. έως  και την Τετάρτη 05/07/2017.

Αναλυτικά η προκήρυξη

Περισσότερα...

Προκήρυξη Πρωταθλημάτων BEACH VOLLEY Juniors Regional 2017

Ειδική προκήρυξη Πρωταθλημάτων BEACH VOLLEY Juniors Regional 2017

Κ17 & Κ19

Το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΠΕ.Π., σύμφωνα με τις διατάξεις του καταστατικού της ΕΟΠΕ, του

εσωτερικού κανονισμού και των αντίστοιχων προκηρύξεων των Πρωταθλημάτων beach

volley Juniors Παίδων - Κορασίδων (Κ17) και Εφήβων - Νεανίδων (Κ19) 2017, της

Ε.Ο.ΠΕ.,

ΠΡΟΚΗΡΥΣΣΕΙ

Τα αναπτυξιακά (Regional Juniors) πρωταθλήματα beach volley 2017 για την

Ε.Σ.ΠΕ.Π., τα οποία θα διεξαχθούν σύμφωνα με ότι προβλέπεται στις αντίστοιχες

προκηρύξεις της ΕΟΠΕ.

Περισσότερα...

Tο νέο Δ.Σ. της Ε.Σ.ΠΕ.Π

Η νέα σύνθεση του Δ.Σ. της Ένωσή μας όπως προέκυψε μετά  από εκλογές τις 07/06/2017 που συγκροτήθηκε σε σώμα στις 11/06/2017 της Ε.Σ.ΠΕ.Π.

Είναι οι κάτωθι:

ΠΡΟΕΔΡΟΣ:                        ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Γ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ:                ΜΑΚΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΤΑΜΙΑΣ :                            ΞΥΓΚΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Α΄ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ:          ΤΡΟΥΓΚΑΚΟΣ  ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Β ΄ ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ:         ΑΛΑΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΙΔΙΚΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ:  ΜΑΚΑΡΩΝΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΜΕΛΗ :  ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΜΑΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΣΠΥΡΑΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ  

Συγχαρητήρια επιστολή.

 

Το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΠΕ.Π. εκφράζει τα θερμά της συγχαρητήρια στην ομάδα Παίδων της Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ, για την πανάξια πρόκρισή της στην τελική φάση του Πανελληνίου Πρωταθλήματος.

Ευχόμαστε ανάλογη συνέχεια και στους επόμενους αγώνες. 

Κατάλογος Σωματείων με δικαίωμα ψήφου

   

ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΨΗΦΟΥ ΣΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ ΤΗΣ Ε.Σ.ΠΕ.Π. 6-7/6/2017

1. Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ

2. Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ

3. ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε.

4. Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ

5. Α.Ο. ΓΑΛΗΝΗ

6. Α.Γ.Σ.Π. ΘΗΣΕΑΣ

7. Α.Ο. ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ

8. Π.Α.Ν.Α.Χ.Α.Ι.Κ.Η. 2014

9. ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ 2013

10. Α.Ο. ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

11. Α.Ο. ΣΕΙΡΙΟΣ

12. Α.Ο. ΑΣΤΕΡΙΑ

13. ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ Α.Ο.

14. Α.Σ. ΚΟΡΟΙΒΟΣ

15. Α.Π.Σ. ΠΥΡΓΕΑΣ

16. Α.Ο. ΑΡΧΑΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ

17. Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

18. Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ

19. Α.Ο. ΑΙΓΙΑΛΕΩΝ

20. Α.Ο. ΑΚΡΑΤΑ

21. Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ

22. Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ

23. Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ

24. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ Α.Σ.

25. Α.Ο. ΣΤΡΑΤΗΛΑΤΗΣ

26. Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ

27. Α.Ο. ΟΙΑΞ

28. Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ

29. Α.Ο. ΝΑΥΠΛΙΟΥ

30. Α.Ο. ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ ΜΙΔΕΑΣ

31. Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ

32. Α.Ο. ΑΡΤΕΜΙΣ

33. Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ

34. Σ.Ε.Φ.Α. ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

35. Α.Π.Ο. ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΡΟΥΣ

36. ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.

37. Α.Ε. ΦΑΡΙΔΟΣ

38. ΑΡΑΤΟΣ 1893 Α.Ο. ΚΙΑΤΟΥ

39. Γ.Σ.Μ. ΛΥΚΑΙΑ

40. Α.Π.Ο.Ε.Λ. ΜΟΛΑΩΝ

41. Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ

42. Ν.Ο. ΠΥΛΟΥ

43. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

44. Γ.Ε. ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

45. Α.Ο. ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80

46. ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.

47. Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ

48. Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ

49. Π.Α.Ο. ΚΟΡΙΝΘΟΥ

Πρωταθλητές για την Αγωνιστική Περίοδο 2016 – 2017

Πρωταθλήτρια Ομάδα Τοπικής Κατηγορίας ΑΝΔΡΩΝ:

Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ

Πρωταθλήτρια Ομάδα Τοπικής Κατηγορίας ΓΥΝΑΙΚΩΝ:

 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 

Δευτεραθλήτρια Ομάδα Τοπικής Κατηγορίας ΓΥΝΑΙΚΩΝ:

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.

Πρωταθλήτρια ομάδα ΑΝΔΡΩΝ Η Όμιλος Περιφερειακό:  

Α.Ο. ΑΙΓΙΑΛΕΩΝ

Δευτεραθλήτρια  ομάδα ΑΝΔΡΩΝ  Η Όμιλος Περιφερειακό:

 Α.Σ. ΚΟΡΟΙΒΟΣ

Πρωταθλήτρια ομάδα ΓΥΝΑΙΚΩΝ  Η Όμιλος Περιφερειακό:

 Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ   

Δευτεραθλήτρια  ομάδα ΓΥΝΑΙΚΩΝ  Η Όμιλος Περιφερειακό:

 Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ

Πρωταθλήτρια ομάδα ΝΕΑΝΙΔΩΝ:

Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ

Δευτεραθλήτρια  ομάδα ΝΕΑΝΙΔΩΝ:

Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ

Πρωταθλήτρια ομάδα ΕΦΗΒΩΝ:

Ε.Α.ΠΑΤΡΩΝ

Δευτεραθλήτρια  ομάδα ΕΦΗΒΩΝ:

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ

Πρωταθλήτρια ομάδα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ:

Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ

Πρωταθλήτρια ομάδα ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ:

Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ

Πρωταθλήτρια ομάδα ΠΑΙΔΩΝ:

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ

Δευτεραθλήτρια  ομάδα ΠΑΙΔΩΝ:

Α.Ο. ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80

Πρωταθλήτρια ομάδα ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ:

Α.Ο.ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80

Δευτεραθλήτρια  ομάδα ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ:

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

Πρωταθλήτρια ομάδα ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ:

A.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ

Δευτεραθλήτρια  ομάδα ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ:

ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ