Β ΦΑΣΗ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 25/11/2017

ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

14.00

Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ – Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ

ΚΟΥΓΙΑΣ-ΜΠΑΡΤΖΗ                  

ΣΑΒΒΑΤΟ 25/11/2017

ΠΑΡΑΛΙΑΣ

 

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. – Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ

 

ΠΕΜΠΤΗ 23/11/19

ΑΠΟΛΛΩΝΑ

21.00

Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ – Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ

ΠΕΤΟΥΣΗΣ Κ.- ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 25/11/2017

ΚΟΥΚΟΥΛΙ

19.00

ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ

ΠΕΤΟΥΣΗΣ Κ - ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ

     

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 22-26 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 22-26 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017

ΚΥΡΙΑΚΗ

26/11/2017

ΤΟΦΑΛΟΣ

18.30

Α.Γ.Σ.Π. ΘΗΣΕΑΣ

-

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ   Ε

ΓΕΡΑΝΙΟΣ-ΦΩΤΕΙΝΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ

26/11/2017

ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ

18.30

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

-

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ       Ε

ΚΟΥΓΙΑΣ-ΦΙΛΗΣ                      

ΚΥΡΙΑΚΗ

26/11/2017

ΑΠΟΛΛΩΝΑ

19.00

Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ

-

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΠΕΤ/ΣΗ 2013 Ε

ΛΕΒΕΝΤΗΣ-ΒΑΡΕΛΑΣ Π.

ΣΑΒΒΑΤΟ

25/11/2017

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

17.00

Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ.

-

ΑΡΑΤΟΣ 1893 Α.Ο. ΚΙΑΤΟΥ Α

ΜΠΑΚΛΕΣΗΣ-ΣΙΑΚΑΒΕΛΛΑΣ-ΤΣΑΓΓΑΡΑ                             

ΣΑΒΒΑΤΟ

25/11/2017

ΤΟΦΑΛΟΣ

18.30

Α.Γ.Σ.Π. ΘΗΣΕΑΣ

-

Α.Σ.Π. ΕΡΜΗΣ   Α

ΓΛΩΣΣΙΔΗΣ -ΓΚΟΛΦΗΣ-ΚΑΛΛΙΑΝΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

25/11/2017

ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

17.00

Α.Σ. ΚΟΡΟΙΒΟΣ

-

Α.Ο. ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ   Α

ΛΕΒΕΝΤΗΣ -ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΥ                  

ΣΑΒΒΑΤΟ

25/11/2017

ΣΠΑΡΤΗΣ

16.00

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.

-

Α.Ο. ΚΡΑΝΙΔΙ     Α

ΔΟΞΑΡΑΣ                              

ΣΑΒΒΑΤΟ

25/11/2017

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

15.00

Α.Ο. ΟΙΑΞ

-

Α.Π.Ο.Δ.Β. ΑΙΟΛΟΣ   Α

ΜΠΟΥΚΟΥΡΑΣ-ΜΠΟΥΚΟΥΡΑ  

ΣΑΒΒΑΤΟ

25/11/2017

ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ

16.00

Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ

-

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ     Α

0-3 ΑΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

26/11/2017

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ

18.00

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ

-

Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ       Γ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΓΑΛΑΝΗΣ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

26/11/2017

ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ

16.00

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

-

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.   Γ

ΤΣΟΧΑΣ-ΚΟΥΓΙΑΣ-ΦΙΛΗΣ    

ΚΥΡΙΑΚΗ

26/11/2017

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ

19.00

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ

-

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε.     Γ

ΠΕΤΟΥΣΗΣ Κ.- ΔΑΝΙΑ - ΗΛΙΑΔΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

26/11/2017

ΠΑΡΑΛΙΑΣ

20.00

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

-

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ           Γ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

26/11/2017

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

17.00

Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ

-

Α.Γ.Σ.Π. ΘΗΣΕΑΣ   Γ ΤΟΠ

ΜΠΑΚΛΕΣΗΣ-ΣΙΑΚΑΒΕΛΛΑΣ  

ΚΥΡΙΑΚΗ

26/11/2017

ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

13.00

Ν.Ε.Ο. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

 

Α.Ο ΑΙΓΙΑΛΕΩΝ Γ ΤΟΠ

3-0 ΑΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

26/11/2017

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

9.00

Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ

-

Α.Ο. ΟΙΑΞ           Γ ΤΟΠ

ΑΝΑΒΟΛΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ

26/11/2017

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

18.00

Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ

-

Α.Ο. ΑΚΡΑΤΑ         Γ ΤΟΠ

ΛΙΟΝΤΟΥ-ΜΠΑΡΤΖΗ              

ΚΥΡΙΑΚΗ

26/11/2017

ΚΟΡΙΝΘΟΥ

14.00

Π.Α.Ο. ΚΟΡΙΝΘΟΥ

-

Α.Π.Ο.Δ.Β. ΑΙΟΛΟΣ   Γ ΤΟΠ

ΛΙΟΝΤΟΥ-ΜΠΑΡΤΖΗ              

ΚΥΡΙΑΚΗ

26/11/2017

ΑΡΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ

18.00

Α.Ο. ΑΡΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ

-

Ν.Ο. ΠΥΛΟΥ       Γ ΤΟΠ

ΤΖΙΛΙΑΝΟΣ-ΜΑΜΜΟΥ        

ΚΥΡΙΑΚΗ

26/11/2017

ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ

15.00

Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ

-

Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ   Γ ΤΟΠ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ        

ΣΑΒΒΑΤΟ

25/11/2017

ΠΑΡΑΛΙΑΣ

15.15

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.

-

Γ.Σ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ   Κ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ

22/11/2017

ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ

19.00

Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ ΠΛΑΤΑΝΙΤΗΣ

-

Α.Ο.Δ.Α. ΚΟΡΩΝΙΣ     Κ

ΑΝΑΒΟΛΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ

25/11/2017

ΑΡΓΟΥΣ

13.00

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ

-

Α.Ο.Π. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ   Κ

ΚΟΣΜΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

25/11/2017

ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ

19.30

Α.Ο.Δ.Α. ΚΟΡΩΝΙΣ

-

Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ     Κ

ΚΟΣΜΑΣ-ΛΙΓΔΑ                

ΣΑΒΒΑΤΟ

25/11/2017

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

21.00

Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ

-

Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ ΠΛΑΤΑΝΙΤΗΣ Κ

ΜΠΟΥΚΟΥΡΑΣ-ΜΠΟΥΚΟΥΡΑ  

ΣΑΒΒΑΤΟ

25/11/2017

ΖΑΚΥΝΘΟΥ

15.00

ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ Α.Ο.

-

Α.Ο. ΑΡΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ Κ

ΓΑΛΑΝΗΣ - ΚΑΚΟΛΥΡΗΣ        

ΣΑΒΒΑΤΟ

25/11/2017

ΠΑΡΑΛΙΑΣ

15.00

Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ 2

-

Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ Κ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

25/11/2017

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

15.15

Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ 2

-

Α.Ο. ΑΙΟΛΟΣ Κ

ΣΙΑΚΑΒΕΛΛΑΣ - ΤΣΑΓΓΑΡΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ

25/11/2017

ΠΥΡΓΟΥ

20.30

Α.Π.Σ. ΠΥΡΓΕΑΣ

-

Α.Ε. ΛΕΧΑΙΝΩΝ   Κ

ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

25/11/2017

ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣ

15.00

Α.Ο. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΧΑΙΑΣ

-

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε. 1   Κ

ΤΖΙΛΙΑΝΟΣ- ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗ      

ΣΑΒΒΑΤΟ

25/11/2017

ΠΑΡΑΛΙΑΣ

15.00

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.

-

Γ.Σ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ         Κ

 

Αποτελέσματα αγώνων Σαββατοκύριακου 11& 12 Νοεμβρίου 2017

ΕΦΗΒΩΝ (ΕΣΠΕΠ)

Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ

0-3

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ    

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ

1-3

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ          

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

3-0

Α.Γ.Σ.Π. ΘΗΣΕΑΣ      

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (ΕΣΠΕΠ)

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

0-3

Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ      

Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ

0-3

Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ    

Α.Ο. ΟΙΑΞ

1-3

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ            

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ

-

Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ       16/11/17

Α.Ο. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΧΑΙΑΣ

3-0

Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ     Α.Α.

Α.Π.Σ. ΠΥΡΓΕΑΣ

0-3

Α.Ο. ΑΙΟΛΟΣ            

ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

3-0

Α.Σ. ΚΟΡΟΙΒΟΣ          

Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ

3-0

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ    

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ

3-1

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.      

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ

3-0

Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ              

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

3-0

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε.          

ΤΟΠΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΕΣΠΕΠ)

ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

3-0

Α.Ο. ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ  

Α.Ο. ΓΑΛΗΝΗ

0-3

Α.Γ.Σ.Π. ΘΗΣΕΑΣ     Α.Α

Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ

3-0

Ν.Ε.Ο. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ  

Ν.Ε.Α. ΙΩΝΙΑ

0-3

Α.Ο. ΑΚΡΑΤΑ          

Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ

3-0

Α.Π.Ο.Δ.Β. ΑΙΟΛΟΣ  

Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ

3-0

Π.Α.Ο. ΚΟΡΙΝΘΟΥ  

Α.Σ. ΠΕΤ/ΣΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

3-1

Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ  

Γ.Σ.Μ. ΛΥΚΑΙΑ

3-2

Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ          

Αποτελέσματα αγώνων Σαββατοκύριακου 17 & 18 Νοεμβρίου 2017

Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/11/2017

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

16.00

Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ

0-3

Α.Σ. ΚΟΡΟΙΒΟΣ    

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/112017

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

17.00

Α.Ο. ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

0-3

Α.Γ.Σ.Π. ΘΗΣΕΑΣ    

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/11/2017

ΚΟΥΚΟΥΛΙ

20.00

Α.Σ.Π. ΕΡΜΗΣ

2-3

ΑΡΑΤΟΣ 1893 Α.Ο. ΚΙΑΤΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/11/2017

ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ

16.00

Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ

0-3

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.  

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/11/2017

ΑΡΓΟΥΣ

19.00

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ

3-1

Α.Ο. ΟΙΑΞ                

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/11/2017

ΑΣΤΡΟΥΣ

16.00

Α.Π.Ο.Δ.Β. ΑΙΟΛΟΣ

3-0

Α.Ο. ΚΡΑΝΙΔΙ          

Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ

19/11/2017

ΣΠΑΡΤΗΣ

17.00

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.

3-1

Α.Ε.Π.

ΚΥΡΙΑΚΗ

19/11/2017

ΠΑΡΑΛΙΑΣ

18.00

Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ

3-2

Ε.Α.Π.

ΚΥΡΙΑΚΗ

19/11/2017

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ

18.00

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε.

1-3

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ                

ΚΥΡΙΑΚΗ

19/11/2017

ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ

18.30

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

0-3

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ  

ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΟΠΙΚΟ (ΕΣΠΕΠ)

ΚΥΡΙΑΚΗ

19/11/2017

ΑΙΓΙΟΥ

17.00

Α.Ο ΑΙΓΙΑΛΕΩΝ

0-3

Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ  

ΚΥΡΙΑΚΗ

19/11/2017

ΚΟΥΚΟΥΛΙ

20.00

ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

3-0

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 2014  

ΚΥΡΙΑΚΗ

19/11/2017

ΚΟΡΙΝΘΟΥ

15.00

Ν.Ε.Α ΙΩΝΙΑ

0-3

Α.Ο. ΟΙΑΞ        

ΚΥΡΙΑΚΗ

19/11/2017

ΑΚΡΑΤΑΣ

19.00

Α.Ο. ΑΚΡΑΤΑ

0-3

Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ  

ΚΥΡΙΑΚΗ

19/11/2017

ΑΣΤΡΟΥΣ

19.30

Α.Π.Ο.Δ.Β. ΑΙΟΛΟΣ

1-3

Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ

19/11/2017

ΠΥΛΟΥ

18.00

Ν.Ο. ΠΥΛΟΥ

0-3

Α.Σ. ΠΕΤ/ΣΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ   Γ

ΚΥΡΙΑΚΗ

19/11/2017

ΠΑΡΑΛΙΑΣ

15.15

Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ

3-2

Α.Ο. ΑΡΧ.

ΕΦΗΒΩΝ (ΕΣΠΕΠ)

ΚΥΡΙΑΚΗ

19/11/2017

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ

14.45

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ

3-1

Γ.Α.Σ.

ΚΥΡΙΑΚΗ

19/11/2017

Ε.Α.Π.

18.00

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ

1-3

Α.Σ.Π.

ΚΥΡΙΑΚΗ

19/11/2017

ΚΟΥΚΟΥΛΙ

14.30

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΠΕΤ/ΣΗ 2013

1-3

Γ.Σ.

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (ΕΣΠΕΠ)

ΠΕΜΠΤΗ

16/11/2017

Ε.Α.Π.

22.00

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ

0-3

Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ     Ν        

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (ΕΣΠΕΠ)

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/11/2017

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ

14.45

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ 1

3-0

Α.Σ.Π. ΕΡΜΗΣ              

ΔΕΥΤΕΡΑ

20/11/2017

Ε.Α.Π.

16.00

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ

-

Α.Ο. ΑΙΓΙΑΛΕΩΝ            

ΚΥΡΙΑΚΗ

19/11/2017

ΑΙΓΙΟΥ

14.30

Α.Ο. ΑΙΓΙΑΛΕΩΝ

0-3

Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ 2  

ΤΕΤΑΡΤΗ

15/11/2017

ΚΟΥΚΟΥΛΙ

16.30

ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

3-0

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ 2  

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/11/2017

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ

20.00

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ 2

3-1

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε. 2  

ΤΕΤΑΡΤΗ

22/11/2017

ΑΠΟΛΛΩΝΑ

19.30

Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ

-

ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ   Κ   ------

ΤΕΤΑΡΤΗ

15/11/2017

ΑΡΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ

19.00

Α.Ο. ΑΡΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ

0-3

Α.Σ. ΚΟΡΟΙΒΟΣ            

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/11/2017

ΖΑΚΥΝΘΟΥ

15.00

ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ Α.Ο.

ΑΝΑΒ.

Α.Ο. ΑΡΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ    

ΤΕΤΑΡΤΗ

15/11/2017

ΜΕΣΣΗΝΗΣ

17.00

Γ.Σ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ

0-3

Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ 1        

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/11/2017

ΠΑΡΑΛΙΑΣ

19.00

Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ 1

0-3

Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ 1  

ΤΕΤΑΡΤΗ

15/11/2017

ΚΙΑΤΟΥ

16.00

ΑΡΑΤΟΣ 1893

ΑΝΑΒ.

Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ 1              

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/11/2017

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

13.00

Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ

3-0

ΑΡΑΤΟΣ 1893            

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/11/2017

ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ

18.00

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ 1

3-0

Π.Α.Ο. ΚΟΡΙΝΘΟΥ    

ΠΕΜΠΤΗ

16/11/2017

ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ

20.30

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ 2

3-0

Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2    

ΤΕΤΑΡΤΗ

15/11/2017

ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

15.30

Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ

ΑΝΑΒ.

Ν.Ε.Α. ΙΩΝΙΑ                      

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/11/2017

ΚΟΡΙΝΘΟΥ

17.00

Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2

0-3

Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ                

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/11/2017

ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ

13.00

Α.Ο. ΣΤΡΑΤΗΛΑΤΗΣ

2-3

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/11/2017

ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

19.00

Α.Ο.Π. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

ΑΝΑΒ.

Α.Ο. ΟΙΑΞ              

ΤΕΤΑΡΤΗ

22/11/2017

ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ

19.00

Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ ΠΛΑΤΑΝΙΤΗΣ

-

Α.Ο.Δ.Α. ΚΟΡΩΝΙΣ  

ΤΕΤΑΡΤΗ

15/11/2017

ΤΡΙΠΟΛΗΣ

20.00

Α.Σ. ΠΕΤ/ΣΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

3-2

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.    

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/11/2017

ΤΡΙΠΟΛΗΣ

20.00

Σ.Ε.Φ. ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

3-0

Α.Σ. ΠΕΤ/ΣΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ  

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/11/2017

ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ

16.00

Γ.Σ.Μ. ΛΥΚΑΙΑ

2-3

Α.Ε. ΦΑΡΙΔΟΣ                  

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/11/2017

ΠΥΛΟΥ

15.00

Ν.Ο. ΠΥΛΟΥ

1-3

Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ 2    

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/11/2017

ΠΑΡΑΛΙΑΣ

16.30

Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ 2

-

Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ                    

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 11-12 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 11-12 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017

ΕΦΗΒΩΝ (ΕΣΠΕΠ)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/11/2017

ΑΠΟΛΛΩΝΑ

20.00

Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ

-

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ    

ΠΕΤΟΥΣΗΣ Ν. - ΦΩΤΕΙΝΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/11/2017

ΑΡΓΟΥΣ

13.00

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ

-

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ          

ΚΟΣΜΑΣ-ΜΠΟΥΚΟΥΡΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

11/11/2017

ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ

17.00

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

-

Α.Γ.Σ.Π. ΘΗΣΕΑΣ      

ΚΤΕΝΑΣ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (ΕΣΠΕΠ)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/11/2017

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

19.00

Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ

-

Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ    

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΣΜΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

11/11/2017

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

17.00

Α.Ο. ΟΙΑΞ

-

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ            

ΤΖΑΒΑΡΑΣ-ΜΠΟΥΚΟΥΡΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ

11/11/2017

Ε.Α.Π.

18.00

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ

-

Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ      

ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

ΣΑΒΒΑΤΟ

11/11/2017

ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣ

15.30

Α.Ο. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΧΑΙΑΣ

-

Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ    

ΓΑΛΑΝΗΣ - ΤΣΑΓΓΑΡΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ

11/11/2017

ΠΥΡΓΟΥ

19.00

Α.Π.Σ. ΠΥΡΓΕΑΣ

-

Α.Ο. ΑΙΟΛΟΣ            

ΣΙΑΚΑΒΕΛΛΑΣ - ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

11/11/2017

ΚΟΥΚΟΥΛΙ

16.00

ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

-

Α.Σ. ΚΟΡΟΙΒΟΣ        

ΠΕΤΟΥΣΗΣ Ν. – ΚΑΛΛΙΑΝΟΥ

Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/11/2017

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ

18.00

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ

-

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ    

ΓΛΩΣΣΙΔΗΣ-ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/11/2017

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ

19.00

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ

-

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.      

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΔΑΝΙΑ-ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/11/2017

ΑΡΓΟΥΣ

15.00

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ

-

Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ              

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΠΟΥΚΟΥΡΑΣ-ΛΙΓΔΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ

11/11/2017

ΠΑΡΑΛΙΑΣ

20.00

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

-

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε.          

ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ – ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΒΟΓΟΠΟΥΛΟΥ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΕΣΠΕΠ)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/11/2017

ΚΟΥΚΟΥΛΙ

15.00

ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

-

Α.Ο. ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ   Γ ΤΟΠ

ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ – ΒΑΡΕΛΑΣ Π.

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/11/2017

ΚΟΥΚΟΥΛΙ

20.30

Α.Ο. ΓΑΛΗΝΗ

-

Α.Γ.Σ.Π. ΘΗΣΕΑΣ     Γ ΤΟΠ

0-3 Α.Α.

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/11/2017

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

13.00

Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ

 

Ν.Ε.Ο. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ   Γ ΤΟΠ

ΓΛΩΣΣΙΔΗΣ-ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/11/2017

ΚΟΡΙΝΘΟΥ

17.00

Ν.Ε.Α. ΙΩΝΙΑ

-

Α.Ο. ΑΚΡΑΤΑ           Γ ΤΟΠ

ΣΠΙΝΑΣ-ΜΠΑΡΤΖΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/11/2017

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

11.00

Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ

-

Α.Π.Ο.Δ.Β. ΑΙΟΛΟΣ   Γ ΤΟΠ

ΤΖΑΒΑΡΑΣ-ΜΠΟΥΚΟΥΡΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/11/2017

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

18.00

Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ

-

Π.Α.Ο. ΚΟΡΙΝΘΟΥ   Γ ΤΟΠ

ΚΟΥΓΙΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/11/2017

ΤΡΙΠΟΛΗΣ

19.00

Α.Σ. ΠΕΤ/ΣΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

-

Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ   Γ ΤΟΠ

ΒΑΡΛΟΚΩΣΤΑΣ - ΔΟΞΑΡΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

12/11/2017

ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ

13.00

Γ.Σ.Μ. ΛΥΚΑΙΑ

-

Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ         Γ  ΤΟΠ

ΔΟΞΑΡΑΣ - ΒΑΡΛΟΚΩΣΤΑΣ

Πρωτάθλημα: PRE LEAGUE Γυναικών

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ

Σάββατο 11/11/2017

Απόλλωνα

20.00

ΑΣΠ Απόλλων

-

ΑΣΠ Θέτις

Γκόλφης-Λιναρδάτος

Δανιά

                 

Πρωτάθλημα: Α2 Εθνική Κατ. Ανδρών Α΄ Όμιλος-1ος Υποόμιλος

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

Κυριακή 12/11/2017

Παραλίας

18.00

ΑΟ Καλαμάτα 80

-

ΑΣ Πανερυθραϊκός

Γεράνιος-Μπακλέσης - Βλαχουλη

Σάββατο 11/11/2017

Απόλλων Πάτρας

18.00

ΑΣΠ Απόλλων

-

ΑΟ Παλλήνη

Πετούσης-Λεβέντης-Τζουνοπούλου

               

Πρωτάθλημα: Α1 Εθνική Κατηγορία Γυναικών

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ

Τετάρτη 15/11/2017

Κορίνθου

18.00

ΑΣΠ Κόρινθος

-

ΑΟΦ Πορφύρας

Χρηστίδης-Κτενάς

Κτενά

           

Λιόντου-Σπίνας

ΕΠΟΠΤΕΣ

                 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 15-22 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 15-22 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017

Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/11/2017

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

16.00

Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ

-

Α.Σ. ΚΟΡΟΙΒΟΣ     Α

ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΓΛΩΣΣΙΔΗΣ-ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗ                          

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/112017

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

17.00

Α.Ο. ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

-

Α.Γ.Σ.Π. ΘΗΣΕΑΣ     Α

ΚΤΕΝΑΣ-ΜΠΑΡΤΖΗ           

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/11/2017

ΚΟΥΚΟΥΛΙ

20.00

Α.Σ.Π. ΕΡΜΗΣ

-

ΑΡΑΤΟΣ 1893 Α.Ο. ΚΙΑΤΟΥ Α

ΓΛΩΣΣΙΔΗΣ-ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΑΜΜΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/11/2017

ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ

16.00

Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ

-

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.   Α

ΤΣΟΥΜΕΛΕΑΣ – ΛΙΑΚΑΚΗΣ      

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/11/2017

ΑΡΓΟΥΣ

19.00

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ

-

Α.Ο. ΟΙΑΞ                 Α

ΤΖΑΒΑΡΑΣ-ΜΠΟΥΚΟΥΡΑ-ΛΙΓΔΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/11/2017

ΑΣΤΡΟΥΣ

16.00

Α.Π.Ο.Δ.Β. ΑΙΟΛΟΣ

-

Α.Ο. ΚΡΑΝΙΔΙ           Α

ΜΠΟΥΚΟΥΡΑΣ-ΤΖΑΒΑΡΑΣ-ΚΟΣΜΑΣ                          

Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

19/11/2017

ΣΠΑΡΤΗΣ

17.00

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.

-

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ       Γ

ΔΟΞΑΡΑΣ-ΣΟΦΟΥ-ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

19/11/2017

ΠΑΡΑΛΙΑΣ

18.00

Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ

-

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ             Γ

ΤΣΟΥΜΕΛΕΑΣ-ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ-ΒΛΑΧΟΥΛΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ

19/11/2017

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ

18.00

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε.

-

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ               Γ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΕΡΑΝΙΟΣ-ΤΣΑΓΓΑΡΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

19/11/2017

ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ

18.30

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

-

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ   Γ

ΚΤΕΝΑΣ-ΜΠΑΡΤΖΗ                      

ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΕΣΠΕΠ)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

19/11/2017

ΑΙΓΙΟΥ

17.00

Α.Ο ΑΙΓΙΑΛΕΩΝ

-

Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ   Γ ΤΟΠ

ΓΛΩΣΣΙΔΗΣ-ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

19/11/2017

ΚΟΥΚΟΥΛΙ

20.00

ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

 

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 2014   Γ ΤΟΠ

ΔΑΝΙΑ-ΓΚΟΛΦΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

19/11/2017

ΚΟΡΙΝΘΟΥ

15.00

Ν.Ε.Α ΙΩΝΙΑ

-

Α.Ο. ΟΙΑΞ         Γ ΤΟΠ

ΚΟΥΓΙΑΣ-ΤΣΟΧΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

19/11/2017

ΑΚΡΑΤΑΣ

19.00

Α.Ο. ΑΚΡΑΤΑ

-

Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ   Γ ΤΟΠ

ΠΕΤΟΥΣΗΣ Ν.-ΣΙΑΚΑΒΕΛΛΑΣ    

ΚΥΡΙΑΚΗ

19/11/2017

ΑΣΤΡΟΥΣ

19.30

Α.Π.Ο.Δ.Β. ΑΙΟΛΟΣ

-

Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ Γ ΤΟΠ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΣΜΑΣ  

ΚΥΡΙΑΚΗ

19/11/2017

ΠΥΛΟΥ

18.00

Ν.Ο. ΠΥΛΟΥ

-

Α.Σ. ΠΕΤ/ΣΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ   Γ ΤΟΠ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ-ΒΟΓΟΠΟΥΛΟΥ                          

ΚΥΡΙΑΚΗ

19/11/2017

ΠΑΡΑΛΙΑΣ

15.15

Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ

-

Α.Ο. ΑΡΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ   Γ ΤΟΠ

ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ-ΒΛΑΧΟΥΛΗ

ΕΦΗΒΩΝ (ΕΣΠΕΠ)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

19/11/2017

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ

14.45

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ

-

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ   Ε

ΜΠΑΚΛΕΣΗΣ - ΜΑΜΜΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

19/11/2017

Ε.Α.Π.

18.00

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ

-

Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ         Ε

ΠΕΤΟΥΣΗΣ Κ. - ΦΩΤΕΙΝΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ

19/11/2017

ΚΟΥΚΟΥΛΙ

14.30

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΠΕΤ/ΣΗ 2013

-

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ               Ε

ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ - ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (ΕΣΠΕΠ)

 

ΠΕΜΠΤΗ

16/11/2017

Ε.Α.Π.

22.00

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ

-

Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ     Ν

ΠΕΤΟΥΣΗΣ Κ.- ΒΑΡΕΛΑΣ Π.

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (ΕΣΠΕΠ)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/11/2017

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ

14.45

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ 1

-

Α.Σ.Π. ΕΡΜΗΣ               Κ

ΓΑΛΑΝΗΣ - ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΔΕΥΤΕΡΑ

20/11/2017

Ε.Α.Π.

16.00

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ

-

Α.Ο. ΑΙΓΙΑΛΕΩΝ         Κ

ΓΑΛΑΝΗΣ - ΚΑΛΛΙΑΝΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

19/11/2017

ΑΙΓΙΟΥ

14.30

Α.Ο. ΑΙΓΙΑΛΕΩΝ

-

Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ 2   Κ

ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΓΛΩΣΣΙΔΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ

15/11/2017

ΚΟΥΚΟΥΛΙ

16.30

ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

-

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ 2   Κ

ΣΙΑΚΑΒΕΛΛΑΣ - ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/11/2017

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ

20.00

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ 2

-

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε. 2   Κ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ

22/11/2017

ΑΠΟΛΛΩΝΑ

19.30

Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ

-

ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ   Κ

ΠΕΤΟΥΣΗΣ Ν. - ΤΣΑΓΓΑΡΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ

15/11/2017

ΑΡΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ

19.00

Α.Ο. ΑΡΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ

-

Α.Σ. ΚΟΡΟΙΒΟΣ             Κ

ΓΑΛΑΝΗΣ - ΤΣΑΓΓΑΡΑ             

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/11/2017

ΖΑΚΥΝΘΟΥ

15.00

ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ Α.Ο.

-

Α.Ο. ΑΡΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ     Κ

ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΛΙΤΗ               

             

 

ΤΕΤΑΡΤΗ

15/11/2017

ΜΕΣΣΗΝΗΣ

17.00

Γ.Σ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ

-

Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ 1         Κ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ-ΛΙΑΚΟΥΝΑΚΟΥ                        

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/11/2017

ΠΑΡΑΛΙΑΣ

19.00

Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ 1

-

Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ 1   Κ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ-ΛΙΑΚΟΥΝΑΚΟΥ                                                                                

ΤΕΤΑΡΤΗ

15/11/2017

ΚΙΑΤΟΥ

16.00

ΑΡΑΤΟΣ 1893

-

Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ 1     Κ

ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/11/2017

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

13.00

Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ

-

ΑΡΑΤΟΣ 1893             Κ

ΚΤΕΝΑΣ-ΜΠΑΡΤΣΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/11/2017

ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ

18.00

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ 1

-

Π.Α.Ο. ΚΟΡΙΝΘΟΥ     Κ

ΛΙΟΝΤΟΥ-ΜΠΑΡΤΖΗ

ΠΕΜΠΤΗ

16/11/2017

ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ

20.30

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ 2

-

Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2     Κ

ΛΙΟΝΤΟΥ-ΜΠΑΡΤΖΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

15/11/2017

ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

15.30

Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ

-

Ν.Ε.Α. ΙΩΝΙΑ                      Κ

ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/11/2017

ΚΟΡΙΝΘΟΥ

17.00

Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2

-

Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ                 Κ

ΤΣΟΧΑΣ-ΚΤΕΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/11/2017

ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ

13.00

Α.Ο. ΣΤΡΑΤΗΛΑΤΗΣ

-

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ 2       Κ

ΚΟΥΓΙΑΣ-ΦΙΛΗΣ                     

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/11/2017

ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

19.00

Α.Ο.Π. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

-

Α.Ο. ΟΙΑΞ               Κ

ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

ΤΕΤΑΡΤΗ

22/11/2017

ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ

19.00

Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ ΠΛΑΤΑΝΙΤΗΣ

-

Α.Ο.Δ.Α. ΚΟΡΩΝΙΣ   Κ

ΜΠΟΥΚΟΥΡΑΣ-ΚΟΣΜΑΣ        

ΤΕΤΑΡΤΗ

15/11/2017

ΤΡΙΠΟΛΗΣ

20.00

Α.Σ. ΠΕΤ/ΣΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

-

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.               Κ

ΔΟΞΑΡΑΣ-ΒΑΡΛΟΚΩΣΤΑΣ       

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/11/2017

ΤΡΙΠΟΛΗΣ

20.00

Σ.Ε.Φ. ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

-

Α.Σ. ΠΕΤ/ΣΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ   Κ

ΔΟΞΑΡΑΣ-ΒΑΡΛΟΚΩΣΤΑΣ    

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/11/2017

ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ

16.00

Γ.Σ.Μ. ΛΥΚΑΙΑ

-

Α.Ε. ΦΑΡΙΔΟΣ                         Κ

ΔΟΞΑΡΑΣ-ΒΑΡΛΟΚΩΣΤΑΣ    

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/11/2017

ΠΥΛΟΥ

15.00

Ν.Ο. ΠΥΛΟΥ

-

Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ 2     Κ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ        

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/11/2017

ΠΑΡΑΛΙΑΣ

16.30

Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ 2

-

Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ          Κ

ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

Πρωτάθλημα: Α1 Εθνική κατ. Ανδρών

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ

Σάββατο 18/11/2017

Βόχας

18.00

             ΓΑΣ Παμβοχαϊκός    

-        

ΑΠΦΣ   Ηρακλής Χαλκ.          

Γεροθόδωρος-Χανδρινός

Γεωργόπουλος

Σάββατο 18/11/2017

Κουκούλι

17.00

           Παναχαϊκή Πετ.2013                        

-

ΑΟ Φοίνικας Σύρου

Βουδούρης-Νικολόπουλος

Ιορδανίδης

                 

Πρωτάθλημα: Α1 Εθνική κατ. Ανδρών

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

ΕΠΟΠΤΕΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ

Σάββατο 18/11/2017

Βόχας

18.00

             ΓΑΣ Παμβοχαϊκός    

-        

ΑΠΦΣ   Ηρακλής Χαλκ.          

Καραγιαννόπουλος-Κουγιάς

Μπίτσικα

Σάββατο 18/11/2017

Κουκούλι

17.00

           Παναχαϊκή Πετ.2013                        

-

ΑΟ Φοίνικας Σύρου

Σιακαβέλλας-Πετούσης Ν.

Καρατζογλίδου-

Μάμμου

                 

Πρωτάθλημα: PRE LEAGUE Γυναικών

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ

Σάββατο 18/11/2017

Απόλλωνα

20.00

ΑΣΠ Απόλλων

-

ΑΕΚ Αθηνών

Πετούσης-Γκόλφης

Δανιά

                 

Πρωτάθλημα: Α2 Εθνική Κατ. Ανδρών Α΄ Όμιλος-1ος Υποόμιλος

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

Σάββατο 18/11/2017

Ολυμπιάδος

18.00

ΑΕΠ Ολυμπιάς

-

ΑΟ Καλαμάτα 80

Μπακλέσης-Σπυρόπουλος-Τριανταφυλλοπούλου

             
               

 

Πρωτάθλημα: Α2 Εθνική Κατ. Ανδρών Α΄ Όμιλος-2ος Υποόμιλος

 
 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

Σάββατο 18/11/2017

Αιγίου

20.00

ΑΟ Αιγιαλέων

-

ΔΑΣ Δραπετσώνας

Γεράνιος -Λιναρδάτος-Καλλιάνου

Πρωτάθλημα: Α1 Εθνική κατ. Γυναικών

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ

Τετάρτη 15/11/2017

Κορίνθου

18.00

             ΑΣΠ Κόρινθος   -    

-        

Πορφύρας.          

Χρηστίδης-Κτενάς

Γεωργόπουλος

           

ΕΠΟΠΤΕΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ

           

Κουγιάς-Λιόντου

Κτενά

                                 

Πρωτάθλημα: Α2 Εθνική κατ. Γυναικών

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ

Τετάρτη 22/11/2017

Λουτρακίου

17.00

             ΑΟ Ποσειδών   -

-        

ΟΠ Ρεθύμνου

Καραγιαννόπουλος-Κουγιάς

Λιόντου