ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 16-17 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2017 Εθνικών Κατηγοριών

Pre League Γυναικών

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ

Κυριακή 17/12/2017

Απόλλωνα

18.00

ΑΣΠ Απόλλων       -

 

ΧΑΝΘ

Πετούσης-Λιναρδάτος

Μάμμου

Αντωνόπουλος

                 

 

Α2 Εθνική Κατηγορία Ανδρών 1ος Υποόμιλος Α’ Ομίλου

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

Κυριακή 17/12/2017

Απόλλων Πάτρας

20.00

ΑΣΠ Απόλλων

-

ΑΣ Κέρκης

Γκόλφης-Γλωσσίδης-Τσαγγαρά

               

Α2 Εθνική Κατηγορία Ανδρών 2ος Υποόμιλος Α’ Ομίλου

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

Σάββατο 16/12/2017

Αιγίου

16.00

ΑΟ Αιγιαλέων

-

ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω

Μπακλέσης-Λεβέντης-Παπαχριστόπουλος

Κυριακή 17/12/2017

ΕΑΠ

13.30

ΕΑ Πατρών

-

Ροδίων Άθλησις

Γεράνιος-Σπυρόπουλος-Τριανταφυλλοπούλου

               

Α2 Εθνική Κατηγορία Γυναικών Α’ Όμιλος

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

Σάββατο 16/12/2017

Παραλίας

18.00

ΓΣ Μεσσηνιακός

-

ΑΓΣ Άρτεμις

Χανδρινός – Καραγιαννόπουλος-

Κυριακή 17/12/2017

Λουτρακίου

17.00

ΑΟ Ποσειδών

-

ΑΕ Αγίας Παρασκευής

Κτενάς-Κουγιάς-Λιόντου

               

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 16-17 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2017

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 16-17 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2017

Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/12/2017

ΚΟΥΚΟΥΛΙ

20.00

Α.Σ.Π. ΕΡΜΗΣ

-

Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ. Α

ΠΕΤΟΥΣΗΣ Κ.-ΓΑΛΑΝΗΣ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/12/2017

ΚΙΑΤΟΥ

17.00

ΑΡΑΤΟΣ 1893 Α.Ο. ΚΙΑΤΟΥ

-

Α.Ο. ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ Α

ΚΤΕΝΑΣ-ΚΟΥΓΙΑΣ                    

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/12/2017

ΤΟΦΑΛΟΣ

20.00

Α.Γ.Σ.Π. ΘΗΣΕΑΣ

-

Α.Σ. ΚΟΡΟΙΒΟΣ       Α

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ- ΓΚΟΛΦΗΣ- ΔΑΝΙΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/12/2017

ΑΣΤΡΟΥΣ

16.00

Α.Π.Ο.Δ.Β. ΑΙΟΛΟΣ

-

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.   Α

ΤΖΑΒΑΡΑΣ-ΚΟΣΜΑΣ                  

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/12/2017

ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

17.00

Α.Ο. ΚΡΑΝΙΔΙ

-

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ     Α

ΜΠΟΥΚΟΥΡΑΣ-ΛΙΓΔΑ                 

Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

17/12/2017

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ

19.00

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ

-

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ   Γ

ΜΠΑΚΛΕΣΗΣ- ΣΙΑΚΑΒΕΛΛΑΣ -ΗΛΙΑΔΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

17/12/2017

ΑΡΓΟΥΣ

15.00

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ

-

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ   Γ

ΜΠΟΥΚΟΥΡΑΣ-ΚΟΣΜΑΣ-ΛΙΓΔΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

17/12/2017

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ

19.00

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε.

-

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.   Γ

ΓΕΡΑΝΙΟΣ- ΠΕΤΟΥΣΗΣ Ν.- ΦΩΤΕΙΝΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ

17/12/2017

ΠΑΡΑΛΙΑΣ

18.00

Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ

-

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ   Γ

ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ-ΒΛΑΧΟΥΛΗ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΕΣΠΕΠ)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

17/12/2017

ΖΑΚΥΝΘΟΥ

15.00

Α.Ο. ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ

-

Α.Ο ΑΙΓΙΑΛΕΩΝ   Γ/Τ

ΓΑΛΑΝΗΣ - ΚΑΚΟΛΥΡΗΣ          

ΚΥΡΙΑΚΗ

17/12/2017

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ

13.30

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 2014

-

Ν.Ε.Ο. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ   Γ/Τ

ΠΕΤΟΥΣΗΣ Ν. - ΗΛΙΑΔΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

17/12/2017

ΚΟΥΚΟΥΛΙ

18.00

ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

-

Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ   Γ/Τ

ΛΕΒΕΝΤΗΣ - ΒΑΡΕΛΑΣ Π.

ΠΑΙΔΩΝ (ΕΣΠΕΠ)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

17/12/2017

ΠΑΡΑΛΙΑΣ

15.30

Α.Ο. ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80

-

Α.Ε. ΦΑΡΙΔΟΣ     Π

ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

ΚΥΡΙΑΚΗ

17/12/2017

ΑΡΓΟΥΣ

17.00

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ

-

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.   Π

ΚΟΣΜΑΣ-ΛΙΓΔΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

17/12/2018

ΑΙΓΙΟΥ

14.30

Α.Ο. ΑΙΓΙΑΛΕΩΝ

-

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ             Π

ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΛΩΣΣΙΔΗΣ  

ΚΥΡΙΑΚΗ

17/12/2017

ΚΟΥΚΟΥΛΙ

20.00

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΠΕΤ/ΣΗ 2013

-

Α.Γ.Σ.Π. ΘΗΣΕΑΣ   Π

ANAB.

ΚΥΡΙΑΚΗ

17/12/2017

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ

15.00

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ

-

Α.Σ. ΚΟΡΟΙΒΟΣ       Π

ΜΑΜΜΟΥ - ΦΩΤΕΙΝΗ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (ΕΣΠΕΠ)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/12/2017

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ

14.45

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ 1

-

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε. 1   Κ

ΓΑΛΑΝΗΣ - ΒΑΡΕΛΑΣ Π.

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/12/2017

ΚΟΥΚΟΥΛΙ

15.00

Α.Σ.Π. ΕΡΜΗΣ

-

Α.Ο. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΧΑΙΑΣ   Κ

ΣΙΑΚΑΒΕΛΛΑΣ-ΤΣΑΓΓΑΡΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/12/2017

Ε.Α.Π.

19.00

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ

-

Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ 2     Κ

ΑΝΑΒ

ΔΕΥΤΕΡΑ

17/12/2017

ΑΠΟΛΛΩΝΑ

20.30

Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ

-

Α.Γ.Σ.Π. ΘΗΣΕΑΣ     Κ

ΓΑΛΑΝΗΣ - ΣΙΑΚΑΒΕΛΛΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/12/2017

ΚΟΥΚΟΥΛΙ

16.30

ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

-

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε. 2     Κ

ΣΙΑΚΑΒΕΛΛΑΣ -ΤΣΑΓΓΑΡΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/12/2017

ΖΑΚΥΝΘΟΥ

15.00

ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ Α.Ο.

-

Α.Ε. ΛΕΧΑΙΝΩΝ     Κ

ΚΑΚΟΛΥΡΗΣ -ΤΖΙΛΙΑΝΟΣ        

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/12/2017

ΑΡΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ

17.30

Α.Ο. ΑΡΧ.ΟΛΥΜΠΙΑΣ

-

Α.Π.Σ. ΠΥΡΓΕΑΣ     Κ

ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/12/2017

ΜΕΣΣΗΝΗΣ

18.00

Γ.Σ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ

-

Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ 1 Κ

ΒΟΓΟΠΟΥΛΟΥ-ΛΙΑΚΟΥΝΑΚΟΥ           

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/12/2017

ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ

20.30

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ 1

-

Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ 1   Κ

ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/12/2017

ΚΟΡΙΝΘΟΥ

15.00

Π.Α.Ο. ΚΟΡΙΝΘΟΥ

-

ΑΡΑΤΟΣ 1893       Κ

ΚΤΕΝΑ-ΦΙΛΗΣ

ΠΕΜΠΤΗ

14/12/2017

ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ

20.00

Α.Ο. ΣΤΡΑΤΗΛΑΤΗΣ

-

Ν.Ε.Α. ΙΩΝΙΑ       Κ

ΚΟΥΓΙΑΣ-ΦΙΛΗΣ                            

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/12/2017

ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ

17.00

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ 2

-

Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ     Κ

ΣΠΙΝΑΣ-ΜΠΑΡΤΖΗ                    

ΤΕΤΑΡΤΗ

13/12/2017

ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ

19.30

Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ ΠΛΑΤΑΝΙΤΗΣ

-

Α.Ο.Δ.Α. ΚΟΡΩΝΙΣ     Κ

ΚΟΣΜΑΣ-ΜΠΟΥΚΟΥΡΑ                

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/12/2017

ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ

16.00

Γ.Σ.Μ. ΛΥΚΑΙΑ

-

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.     Κ

ΒΑΡΛΟΚΩΣΤΑΣ-ΔΟΞΑΡΑΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/12/2017

ΣΠΑΡΤΗΣ

15.00

Α.Ε. ΦΑΡΙΔΟΣ

-

Α.Σ. ΠΕΤ/ΣΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Κ

ΣΟΦΟΥ-ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/12/2017

ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ

15.00

Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ

-

Ν.Ο. ΠΥΛΟΥ     Κ

ΛΙΑΚΑΚΗΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/12/2017

ΠΑΡΑΛΙΑΣ

15.15

Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ 2

-

Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ 2     Κ

ΛΙΑΚΟΥΝΑΚΟΥ-ΒΟΓΟΠΟΥΛΟΥ           

ΚΥΡΙΑΚΗ

17/12/2017

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

17.00

Α.Ο. ΟΙΑΞ

-

Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ       Γ/Τα

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΠΟΥΚΟΥΡΑ  

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (ΕΣΠΕΠ)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/12/2017

ΡΟΙΤΙΚΩΝ

15.00

Α.Ο. ΣΕΙΡΙΟΣ

-

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ 2   ΠΚ

ΓΚΟΛΦΗΣ-ΦΩΤΕΙΝΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

20/12/2017

ΜΕΣΣΗΝΗΣ

17.00

Γ.Σ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ

-

Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ     ΠΚ

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

22/12/2017

ΠΑΡΑΛΙΑΣ

14.00

Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ 1

-

Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ 1   ΠΚ

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

29/12/2017

ΠΑΡΑΛΙΑΣ

14.00

Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ 2

-

Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ 3   ΠΚ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ

20/12/2017

ΚΟΡΙΝΘΟΥ

16.00

Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2

-

Α.Σ ΝΕΜΕΑ   ΠΚ

ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

ΠΕΜΠΤΗ

21/12/2017

ΑΓ. ΘΕΩΔΩΡΩΝ

19.30

Α.Ο. ΣΤΡΑΤΗΛΑΤΗΣ

-

Π.Α.Ο. ΚΟΡΙΝΘΟΥ   ΠΚ

 

ΠΕΜΠΤΗ

21/12/2017

ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ

20.30

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ 2

-

Ν.Ε.Α. ΙΩΝΙΑ ΠΚ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ

20/12/2017

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ

19.30

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε. 1

-

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ   ΠΚ

ΠΕΤΟΥΣΗΣ Ν. - ΗΛΙΑΔΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ

20/12/2017

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ

15.00

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ 1

-

Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ 1 ΠΚ

ΣΙΑΚΑΒΕΛΛΑΣ - ΤΣΑΓΓΑΡΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ

20/12/2017

ΚΑΤΩ ΑΧΑΙΑΣ

15.30

Α.Ο. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΧΑΙΑΣ

-

Α.Ο. ΑΙΟΛΟΣ     ΠΚ

ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗ - ΠΕΤΟΥΣΗΣ Κ.          

ΤΕΤΑΡΤΗ

20/12/2017

ΑΙΓΙΟΥ

14.30

Α.Ο. ΑΙΓΙΑΛΕΩΝ 2

-

Α.Ο. ΑΚΡΑΤΑΣ   ΠΚ

ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΛΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

20/12/2017

ΚΟΥΚΟΥΛΙ

16.30

ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

-

Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ   ΠΚ

ΣΙΑΚΑΒΕΛΛΑΣ-ΤΣΑΓΓΑΡΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

22/12/2017

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

13.00

Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ 3

-

Α.Ο. ΟΙΑΞ   ΠΚ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ

20/12/2017

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

21.15

Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ 2

-

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ 2   ΠΚ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ

20/12/2017

ΑΡΓΟΥΣ

13.00

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ 3

-

Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ 2   ΠΚ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ

20/12/2017

ΚΟΡΙΝΘΟΥ

20.00

Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ 1

-

Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ   ΠΚ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

23/12/2017

ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ

20.30

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ 1

-

Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ     ΠΚ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

23/12/2017

ΚΙΑΤΟΥ

19.00

ΑΡΑΤΟΣ 1893

-

Α.Σ. ΦΙΛΙΑΣ       ΠΚ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (ΕΣΠΕΠ)

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

22/12/2017

ΚΙΑΤΟΥ

19.30

ΑΡΑΤΟΣ 1893

-

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ ΠΠ

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

22/12/2017

ΑΡΓΟΥΣ

15.00

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ

-

Α.Ο. ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80 ΠΠ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

23/12/2017

ΠΑΡΑΛΙΑΣ

15.15

Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ

-

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ. ΠΠ

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

22/12/2017

ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

17.00

Α.Σ. ΚΟΡΟΙΒΟΣ

-

Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ   ΠΠ

ΓΛΩΣΣΙΔΗΣ-ΔΑΓΚΟΥΝΑΣ              

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/12/2017

ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ

19.30

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

-

Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ   Π

ΣΠΙΝΑΣ-ΜΠΑΡΤΖΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ

23/12/2017

ΣΠΑΡΤΗΣ

14.00

Α.Ε. ΦΑΡΙΔΟΣ

-

Σ.Ε.Φ. ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/12/2017

ΝΑΥΠΛΙΟΥ

21.00

Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ

-

Α.Ο.Π. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ Κ

ΚΟΣΜΑΣ-ΜΠΟΥΚΟΥΡΑ                      

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/12/2017

ΛΥΓΟΥΡΙΟΥ

20.00

Α.Ο.Δ.Α. ΚΟΡΩΝΙΣ

-

Α.Ο. ΟΙΑΞ                  Κ

ΜΠΟΥΚΟΥΡΑΣ-ΛΙΓΔΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ

16/12/2017

ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ

12.00

Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ ΠΛΑΤΑΝΙΤΗΣ

-

Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ        Κ

ΚΟΣΜΑΣ-ΜΠΟΥΚΟΥΡΑ                      

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Η' ΟΜΙΛΟΥ ΣΕ 6 ΑΓΩΝΕΣ

 

ΟΜΑΔΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΝΙΚΕΣ

ΗΤΤΕΣ

ΣΕΤ

1

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

14

4

2

16-6

2

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.

13

5

1

16-10

3

Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ

11

4

2

13-3

4

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ

10

4

2

13-7

5

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ

10

3

3

12-11

6

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ

8

2

4

11-13

7

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΪΚΟΣ

5

2

4

7-14

8

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Γ.Ε.

1

0

6

3-15

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ Β' ΟΜΙΛΟΥ ΣΕ 4 ΑΓΩΝΕΣ

 

ΟΜΑΔΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΝΙΚΕΣ

ΗΤΤΕΣ

ΣΕΤ

1

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.

11

4

0

12-3

2

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ

9

3

1

10-2

3

Α.Ο. ΟΙΑΞ

7

2

2

8-6

4

Α.Π.Ο.Δ.Β. ΑΙΟΛΟΣ

6

2

2

6-6

5

Α.Ο. ΚΡΑΝΙΔΙ

3

1

3

3-9

6

Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ

ΑΠΟΧΩΡΗΣΕ

     

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 9-13 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2017

Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ

Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ.

2-3

Α.Γ.Σ.Π. ΘΗΣΕΑΣ            

Α.Σ. ΚΟΡΟΙΒΟΣ

3-0

Α.Ο. ΑΡΑΤΟΣ ΚΙΑΤΟΥ     

Α.Ο. ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

3-0

Α.Σ.Π. ΕΡΜΗΣ            

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.

3-2

Α.Ο. ΟΙΑΞ                    

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ

3-0

Α.Π.Ο.Δ.Β. ΑΙΟΛΟΣ      

Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ

3-0

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ            

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

3-0

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε.      

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.

3-1

Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ          

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

3-0

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ          

ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΕΣΠΕΠ)

Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ

1-3

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 2014

Ν.Ε.Ο. ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ

3-0 AA

Α.Ο. ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ  

Α.Ο ΑΙΓΙΑΛΕΩΝ

0-3

Α.Γ.Σ.Π.

Π.Α.Ο. ΚΟΡΙΝΘΟΥ

1-3

Α.Ο.   ΟΙΑΞ              

Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ

3-0

Ν.Ε.Α. ΙΩΝΙΑ        

Α.Π.Ο.Δ.Β. ΑΙΟΛΟΣ

0-3

Α.Ο. ΑΚΡΑΤΑ

Γ.Σ.Μ. ΛΥΚΑΙΑ

3-2

Ν.Ο. ΠΥΛΟΥ             

Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ

0-3

Α.Σ. ΠΕΤ/ΣΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ

3-0

Μ ΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.   ΝEΑΝΙΔΩΝ            

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ

3-1

ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ  ΝEΑΝΙΔΩΝ              

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (ΕΣΠΕΠ)

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ

3-0Α.Α

Ν.Ε.Α. ΙΩΝΙΑ      

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

3-0

Α.Σ.Π. ΕΡΜΗΣ    

Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ

0-3

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ  

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.

2-3

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ    

Α.Ο. ΚΑΛΑΜΑΤΑ 80

3-1

Α.Ε. ΦΑΡΙΔΟΣ  

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (ΕΣΠΕΠ)

Ν.Ο. ΠΥΛΟΥ

3-1

Γ.Σ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ    

Α.Γ.Σ.Μ. ΕΛΠΙΔΑ ΑΡΙΟΣ

3-1

Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ 1    

Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ 1

3-0

Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ        

Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ 2

3-1

Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ 2  

Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ 3

0-3

ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.  

Α.Π.Σ. ΠΥΡΓΕΑΣ

3-0ΑΑ

Α.Ε. ΛΕΧΑΙΝΩΝ     ΠΚ          

Α.Ο. ΑΡΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ

0-3

Α.Σ. ΚΟΡΟΙΒΟΣ  

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.

3-0

Α.Σ. ΠΕΤ/ΣΗΣ

Α.Π.Ο.Ε.Λ. ΜΟΛΑΩΝ

0-3

Γ.Σ.Μ. ΛΥΚΑΙΑ        

Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ 1

3-0

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ 1          

Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ 1

3-1

Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ ΠΛΑΤΑΝΙΤΗΣ

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ 2

1-3

Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2               

Ν.Ε.Α. ΙΩΝΙΑ

3-0

Π.Α.Ο. ΚΟΡΙΝΘΟΥ            

Α.Ο. ΣΤΡΑΤΗΛΑΤΗΣ

3-0

Α.Σ ΝΕΜΕΑ                     

Α.Ο. ΑΣΤΕΡΙΑ ΑΧΑΙΑΣ

1-3

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε. 1

Α.Ο. ΑΙΟΛΟΣ

0-3

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ 1

Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ 1

ΑΝΑΒ.

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ                            

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ 2

0-3

Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ 2    

Α.Ο. ΑΙΓΙΑΛΕΩΝ 1

0-3

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε. 2    

Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ

0-3

Α.Ο. ΑΙΓΙΑΛΕΩΝ

Α.Ο. ΑΚΡΑΤΑΣ

1-3

Α.Γ.Σ.Π. ΘΗΣΕΑΣ      

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ 3

ΑΝΑΒ.

Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ 3          

Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ 2

0-3

Γ.Ε. ΝΑΥΠΛΙΟΥ 2    

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ 2

3-0

Α.Ο. ΟΙΑΞ              

ΑΡΑΤΟΣ 1893

0-3

Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ 1  

Α.Σ. ΦΙΛΙΑΣ

0-3

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ 1 ΠΚ         

Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ

ΑΝΑΒ.

Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ   ΠΚ          

Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ 1

2-3

Α.Ο. ΑΣΤΕΡΙΑ    

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β' ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΔΡΩΝ Α' ΟΜΙΛΟΥ ΣΕ 4 ΑΓΩΝΕΣ

 

ΟΜΑΔΑ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

ΝΙΚΕΣ

ΗΤΤΕΣ

ΣΕΤ

1

Α.Σ. ΚΟΡΟΙΒΟΣ

12

4

0

12-0

2

Α.Γ.Σ.Π. ΘΗΣΕΑΣ

11

4

0

12-2

3

ΑΡΑΤΟΣ 1893 ΚΙΑΤΟΥ

5

2

2

6-9

4

Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ

4

1

3

6-9

5

Α.Ο. ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

3

1

3

4-9

6

Α.Σ.Π. ΕΡΜΗΣ

1

0

4

2-12