ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 15-22 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 15-22 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2017

Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/11/2017

ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ

16.00

Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ

-

Α.Σ. ΚΟΡΟΙΒΟΣ     Α

ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΓΛΩΣΣΙΔΗΣ-ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗ                          

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/112017

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

17.00

Α.Ο. ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

-

Α.Γ.Σ.Π. ΘΗΣΕΑΣ     Α

ΚΤΕΝΑΣ-ΜΠΑΡΤΖΗ           

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/11/2017

ΚΟΥΚΟΥΛΙ

20.00

Α.Σ.Π. ΕΡΜΗΣ

-

ΑΡΑΤΟΣ 1893 Α.Ο. ΚΙΑΤΟΥ Α

ΓΛΩΣΣΙΔΗΣ-ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΜΑΜΜΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/11/2017

ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ

16.00

Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ

-

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.   Α

ΤΣΟΥΜΕΛΕΑΣ – ΛΙΑΚΑΚΗΣ      

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/11/2017

ΑΡΓΟΥΣ

19.00

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ

-

Α.Ο. ΟΙΑΞ                 Α

ΤΖΑΒΑΡΑΣ-ΜΠΟΥΚΟΥΡΑ-ΛΙΓΔΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/11/2017

ΑΣΤΡΟΥΣ

16.00

Α.Π.Ο.Δ.Β. ΑΙΟΛΟΣ

-

Α.Ο. ΚΡΑΝΙΔΙ           Α

ΜΠΟΥΚΟΥΡΑΣ-ΤΖΑΒΑΡΑΣ-ΚΟΣΜΑΣ                          

Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

19/11/2017

ΣΠΑΡΤΗΣ

17.00

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.

-

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ       Γ

ΔΟΞΑΡΑΣ-ΣΟΦΟΥ-ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

19/11/2017

ΠΑΡΑΛΙΑΣ

18.00

Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ

-

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ             Γ

ΤΣΟΥΜΕΛΕΑΣ-ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ-ΒΛΑΧΟΥΛΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ

19/11/2017

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗΣ

18.00

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε.

-

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ               Γ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΓΕΡΑΝΙΟΣ-ΤΣΑΓΓΑΡΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ

19/11/2017

ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ

18.30

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ

-

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ   Γ

ΚΤΕΝΑΣ-ΜΠΑΡΤΖΗ                      

ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΕΣΠΕΠ)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

19/11/2017

ΑΙΓΙΟΥ

17.00

Α.Ο ΑΙΓΙΑΛΕΩΝ

-

Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ   Γ ΤΟΠ

ΓΛΩΣΣΙΔΗΣ-ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

19/11/2017

ΚΟΥΚΟΥΛΙ

20.00

ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

 

ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 2014   Γ ΤΟΠ

ΔΑΝΙΑ-ΓΚΟΛΦΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

19/11/2017

ΚΟΡΙΝΘΟΥ

15.00

Ν.Ε.Α ΙΩΝΙΑ

-

Α.Ο. ΟΙΑΞ         Γ ΤΟΠ

ΚΟΥΓΙΑΣ-ΤΣΟΧΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

19/11/2017

ΑΚΡΑΤΑΣ

19.00

Α.Ο. ΑΚΡΑΤΑ

-

Α.Ο. ΑΛΚΥΩΝ   Γ ΤΟΠ

ΠΕΤΟΥΣΗΣ Ν.-ΣΙΑΚΑΒΕΛΛΑΣ    

ΚΥΡΙΑΚΗ

19/11/2017

ΑΣΤΡΟΥΣ

19.30

Α.Π.Ο.Δ.Β. ΑΙΟΛΟΣ

-

Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ Γ ΤΟΠ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΣΜΑΣ  

ΚΥΡΙΑΚΗ

19/11/2017

ΠΥΛΟΥ

18.00

Ν.Ο. ΠΥΛΟΥ

-

Α.Σ. ΠΕΤ/ΣΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ   Γ ΤΟΠ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ-ΒΟΓΟΠΟΥΛΟΥ                          

ΚΥΡΙΑΚΗ

19/11/2017

ΠΑΡΑΛΙΑΣ

15.15

Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ

-

Α.Ο. ΑΡΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ   Γ ΤΟΠ

ΧΑΝΔΡΙΝΟΣ-ΒΛΑΧΟΥΛΗ

ΕΦΗΒΩΝ (ΕΣΠΕΠ)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ

19/11/2017

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ

14.45

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ

-

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ   Ε

ΜΠΑΚΛΕΣΗΣ - ΜΑΜΜΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

19/11/2017

Ε.Α.Π.

18.00

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ

-

Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ         Ε

ΠΕΤΟΥΣΗΣ Κ. - ΦΩΤΕΙΝΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ

19/11/2017

ΚΟΥΚΟΥΛΙ

14.30

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΠΕΤ/ΣΗ 2013

-

Γ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ               Ε

ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ - ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (ΕΣΠΕΠ)

 

ΠΕΜΠΤΗ

16/11/2017

Ε.Α.Π.

22.00

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ

-

Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ     Ν

ΠΕΤΟΥΣΗΣ Κ.- ΒΑΡΕΛΑΣ Π.

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (ΕΣΠΕΠ)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/11/2017

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ

14.45

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ 1

-

Α.Σ.Π. ΕΡΜΗΣ               Κ

ΓΑΛΑΝΗΣ - ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΔΕΥΤΕΡΑ

20/11/2017

Ε.Α.Π.

16.00

Ε.Α. ΠΑΤΡΩΝ

-

Α.Ο. ΑΙΓΙΑΛΕΩΝ         Κ

ΓΑΛΑΝΗΣ - ΚΑΛΛΙΑΝΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

19/11/2017

ΑΙΓΙΟΥ

14.30

Α.Ο. ΑΙΓΙΑΛΕΩΝ

-

Φ.Ο.Ν. ΟΜΟΝΟΙΑ 2   Κ

ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΓΛΩΣΣΙΔΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ

15/11/2017

ΚΟΥΚΟΥΛΙ

16.30

ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ

-

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ 2   Κ

ΣΙΑΚΑΒΕΛΛΑΣ - ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/11/2017

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ

20.00

Α.Ε.Π. ΟΛΥΜΠΙΑΣ 2

-

ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ Γ.Ε. 2   Κ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ

22/11/2017

ΑΠΟΛΛΩΝΑ

19.30

Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ

-

ΕΡΥΘΡΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ   Κ

ΠΕΤΟΥΣΗΣ Ν. - ΤΣΑΓΓΑΡΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ

15/11/2017

ΑΡΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ

19.00

Α.Ο. ΑΡΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ

-

Α.Σ. ΚΟΡΟΙΒΟΣ             Κ

ΓΑΛΑΝΗΣ - ΤΣΑΓΓΑΡΑ             

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/11/2017

ΖΑΚΥΝΘΟΥ

15.00

ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ Α.Ο.

-

Α.Ο. ΑΡΧ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ     Κ

ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΛΙΤΗ               

             

 

ΤΕΤΑΡΤΗ

15/11/2017

ΜΕΣΣΗΝΗΣ

17.00

Γ.Σ. ΜΕΣΣΗΝΗΣ

-

Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ 1         Κ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ-ΛΙΑΚΟΥΝΑΚΟΥ                        

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/11/2017

ΠΑΡΑΛΙΑΣ

19.00

Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ 1

-

Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ 1   Κ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ-ΛΙΑΚΟΥΝΑΚΟΥ                                                                                

ΤΕΤΑΡΤΗ

15/11/2017

ΚΙΑΤΟΥ

16.00

ΑΡΑΤΟΣ 1893

-

Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ 1     Κ

ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/11/2017

ΞΥΛΟΚΑΣΤΡΟΥ

13.00

Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ

-

ΑΡΑΤΟΣ 1893             Κ

ΚΤΕΝΑΣ-ΜΠΑΡΤΣΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/11/2017

ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ

18.00

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ 1

-

Π.Α.Ο. ΚΟΡΙΝΘΟΥ     Κ

ΛΙΟΝΤΟΥ-ΜΠΑΡΤΖΗ

ΠΕΜΠΤΗ

16/11/2017

ΒΡΑΧΑΤΙΟΥ

20.30

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ 2

-

Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2     Κ

ΛΙΟΝΤΟΥ-ΜΠΑΡΤΖΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

15/11/2017

ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

15.30

Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ

-

Ν.Ε.Α. ΙΩΝΙΑ                      Κ

ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/11/2017

ΚΟΡΙΝΘΟΥ

17.00

Α.Σ.Π. ΚΟΡΙΝΘΟΣ 2

-

Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ                 Κ

ΤΣΟΧΑΣ-ΚΤΕΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/11/2017

ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ

13.00

Α.Ο. ΣΤΡΑΤΗΛΑΤΗΣ

-

Γ.Α.Σ. ΠΑΜΒΟΧΑΙΚΟΣ 2       Κ

ΚΟΥΓΙΑΣ-ΦΙΛΗΣ                     

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/11/2017

ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

19.00

Α.Ο.Π. ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

-

Α.Ο. ΟΙΑΞ               Κ

ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

ΤΕΤΑΡΤΗ

22/11/2017

ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ

19.00

Α.Ο. ΜΙΔΕΑΣ ΠΛΑΤΑΝΙΤΗΣ

-

Α.Ο.Δ.Α. ΚΟΡΩΝΙΣ   Κ

ΜΠΟΥΚΟΥΡΑΣ-ΚΟΣΜΑΣ        

ΤΕΤΑΡΤΗ

15/11/2017

ΤΡΙΠΟΛΗΣ

20.00

Α.Σ. ΠΕΤ/ΣΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ

-

ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ Γ.Σ.               Κ

ΔΟΞΑΡΑΣ-ΒΑΡΛΟΚΩΣΤΑΣ       

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/11/2017

ΤΡΙΠΟΛΗΣ

20.00

Σ.Ε.Φ. ΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

-

Α.Σ. ΠΕΤ/ΣΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ   Κ

ΔΟΞΑΡΑΣ-ΒΑΡΛΟΚΩΣΤΑΣ    

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/11/2017

ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ

16.00

Γ.Σ.Μ. ΛΥΚΑΙΑ

-

Α.Ε. ΦΑΡΙΔΟΣ                         Κ

ΔΟΞΑΡΑΣ-ΒΑΡΛΟΚΩΣΤΑΣ    

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/11/2017

ΠΥΛΟΥ

15.00

Ν.Ο. ΠΥΛΟΥ

-

Ν.Ο.Κ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ 2     Κ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ        

ΣΑΒΒΑΤΟ

18/11/2017

ΠΑΡΑΛΙΑΣ

16.30

Α.Ο. ΑΚΡΙΤΑΣ 2

-

Γ.Α.Ε.Τ. ΔΙΩΝ          Κ

ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

Πρωτάθλημα: Α1 Εθνική κατ. Ανδρών

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ

Σάββατο 18/11/2017

Βόχας

18.00

             ΓΑΣ Παμβοχαϊκός    

-        

ΑΠΦΣ   Ηρακλής Χαλκ.          

Γεροθόδωρος-Χανδρινός

Γεωργόπουλος

Σάββατο 18/11/2017

Κουκούλι

17.00

           Παναχαϊκή Πετ.2013                        

-

ΑΟ Φοίνικας Σύρου

Βουδούρης-Νικολόπουλος

Ιορδανίδης

                 

Πρωτάθλημα: Α1 Εθνική κατ. Ανδρών

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

ΕΠΟΠΤΕΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ

Σάββατο 18/11/2017

Βόχας

18.00

             ΓΑΣ Παμβοχαϊκός    

-        

ΑΠΦΣ   Ηρακλής Χαλκ.          

Καραγιαννόπουλος-Κουγιάς

Μπίτσικα

Σάββατο 18/11/2017

Κουκούλι

17.00

           Παναχαϊκή Πετ.2013                        

-

ΑΟ Φοίνικας Σύρου

Σιακαβέλλας-Πετούσης Ν.

Καρατζογλίδου-

Μάμμου

                 

Πρωτάθλημα: PRE LEAGUE Γυναικών

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ

Σάββατο 18/11/2017

Απόλλωνα

20.00

ΑΣΠ Απόλλων

-

ΑΕΚ Αθηνών

Πετούσης-Γκόλφης

Δανιά

                 

Πρωτάθλημα: Α2 Εθνική Κατ. Ανδρών Α΄ Όμιλος-1ος Υποόμιλος

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

Σάββατο 18/11/2017

Ολυμπιάδος

18.00

ΑΕΠ Ολυμπιάς

-

ΑΟ Καλαμάτα 80

Μπακλέσης-Σπυρόπουλος-Τριανταφυλλοπούλου

             
               

 

Πρωτάθλημα: Α2 Εθνική Κατ. Ανδρών Α΄ Όμιλος-2ος Υποόμιλος

 
 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

 

Σάββατο 18/11/2017

Αιγίου

20.00

ΑΟ Αιγιαλέων

-

ΔΑΣ Δραπετσώνας

Γεράνιος -Λιναρδάτος-Καλλιάνου

Πρωτάθλημα: Α1 Εθνική κατ. Γυναικών

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ

Τετάρτη 15/11/2017

Κορίνθου

18.00

             ΑΣΠ Κόρινθος   -    

-        

Πορφύρας.          

Χρηστίδης-Κτενάς

Γεωργόπουλος

           

ΕΠΟΠΤΕΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ

           

Κουγιάς-Λιόντου

Κτενά

                                 

Πρωτάθλημα: Α2 Εθνική κατ. Γυναικών

 

ΗΜ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

Σ Υ Ν Α Ν Τ Η Σ Η

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ

Τετάρτη 22/11/2017

Λουτρακίου

17.00

             ΑΟ Ποσειδών   -

-        

ΟΠ Ρεθύμνου

Καραγιαννόπουλος-Κουγιάς

Λιόντου